Le Nil Hotel
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Windsurfen Duiken Visserij Kanoën Wandelen | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum | Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kindermenu | Airconditioning |
Het comfortabele Le Nil Hotel Sainte-Anne biedt 7 kamers en ligt binnen handbereik van Plage du Bourg de Sainte-Anne. Dit hotel, dat van een restaurant en een bagageopslag is voorzien, is een paar momenten van het Plage du bourg gesitueerd.
Het hotel is op 1 km afstand van Anse du Belley en op circa 25 minuten te voet van eglise Sainte-Anne de Sainte-Anne gelegen. Karukera Land, 2 km verderop, is beslist een must voor gezinstoeristen in Sainte-Anne. Le Nil bevindt zich binnen 10 minuten met de auto weg van de Anse a Jacques en andere belangrijke bezienswaardigheden van Sainte-Anne. Galbas busstation ligt op een korte afstand van het pand in Sainte-Anne.
De kamers van dit hotel in Sainte-Anne zijn voorzien van airconditioning, evenals koffie- en theevoorzieningen. Er is een privébadkamer met een inloopdouche en een apart toilet in elke woonunit. De moderne privébadkamers zijn uitgerust met een inloopdouche en een apart toilet. De gastenkamers bij Le Nil Hotel bieden uitzicht op de zee.
Elke dag wordt er een continentaal ontbijt uit gebak en verse vruchten geserveerd. LE NIL, een restaurant op locatie, is open voor het diner.
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet23 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Koffiebar
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Restaurant
- Snackbar
- Bar/ lounge
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Karaoke
- Live-entertainment
- Zonneterras
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa en wellnesscentrum
- Windsurfen
- Duiken
- Kanoën
- Wandelen
- Visserij
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
- Fax/Fotokopiëren
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kindermenu
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Le Nil Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Le Nil Hotel te komen. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Le Nil Hotel?
Le Nil Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Le Nil Hotel uitchecken?
Klanten van Le Nil Hotel moeten klaar zijn om om 10:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Le Nil Hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Le Nil Hotel is $123. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn togestaan bij dit hotel in Sainte-Anne?
Gasten van dit hotel in Sainte-Anne kunnen betalen met Visa, Mastercard en American Express. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Sainte-Anne?
In dit hotel in Sainte-Anne kunnen gasten uit Suite en Double Kamer kiezen.